HM78D-128471KLFTR
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
HM78D-128471KLFTR
Part Number : HM78D-128471KLFTR
Manufacturer : TT Electronics
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : HM78D-128471KLFTR.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : HM78D-128471KLFTR More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Height : 8.0518 mm
Current : 430 mA
Tolerance : 10 %
Resistance : 765 mΩ
Case/Package : SMD/SMT
Max DC Current : 1.6 A
Series Resistance : 3.06 Ω
DC Resistance (DCR) : 765 mΩ
Inductance Tolerance : 10 %
Max Operating Temperature : 85 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Arrays, Signal Transformers
Qty : 6719 In Stock
Applications : Tablets
Width : 12.4968 mm
Length : 12.4968 mm
Packaging : Cut Tape
Inductance : 470 µH
Termination : SMD/SMT
Current Rating : 870 mA
Number of Coils : 2
RMS Current (Irms) : 870 mA
Inductance - Series : 1.88 mH
Inductance - Parallel : 470 µH
Min Operating Temperature : -40 °C